Meist

Goals Accounting OÜ

"Meil on profesionaalsed kogemused, et pakkuda kvaliteetset ja personaalset raamatupidamisteenuseid."
Annely Orav
Annely Orav
Tegevjuht , Tallinna kontor
goals accounting logo

Meie pakume kvaliteetset raamatupidamisteenust ja finants- ja maksualast nõustamist, mis arvestab igakülgselt Sinu ettevõtte huvide ja vajadustega. Omame pikaajalist töökogemust ja oleme oma teenused kujundanud eelkõige mikro-, väikeste- ja keskmiste ettevõtetele. Osutame teenuseid nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele ettevõtetele. Koostöö võib kujuneda erialasest nõustamisest kuni tervikliku finantslahenduseni.  Oleme Sulle alati ärilises mõttes väärtust loov ja usaldusväärne partner. Anname parima, et Teie ettevõttel läheks hästi.

Meie maailm areneb väga kiiresti ja ka raamatupidaja töö ei ole enam sama mis oli mõned aastad tagasi. Innovaatiline mõtlemine nõuab juhilt julgust kastist välja tulla ja seetõttu oma igapäevases töös soovin muuta raamatupidamist efektiivsemaks ja tehnoloogilisemaks. Kasutan kõiki võimalusi raamatupidamise automatiseerimiseks. Selle tulemusena on raamatupidajal ja firmajuhil rohkem aega keskenduda äri arendamisele. Ma usun, et raamatupidaja on firmajuhi parim strateegiline partner ja see koostöö ei tohiks mitte mingil juhul piirduda dokumendivahetusega ja aruannete esitamisega. Soov anda oma panuse uue põlvkonna ettevõtjate arengusse, kes arvestavad oma ettevõttetes numbrite, mitte tegema pealiskaudseis otsuseid.

Goals Accounting OÜ sündis soovist luua midagi rohkemat kui olen siiani väärtust loonud ettevõtetele olles palgatööl. Minu eesmärk on pakkuda professionaalset teenust erinevate valdkondade väiksetele ja keskmistele firmadele, et olla toeks paljutele firmajuhtidele maksuseadustega ja oma pikaajalise (üle 20.aaasta) pearaamatupidamise kogemusega.

Pearaamatupidajana on minul alati olnud kirg Eesti maksunduse vastu ja olen olnud erinevate suurte kontsernide pearaamatupidaja ja toon välja mõned valdkonnad: televisiooni ettevõttes, hotellinduses, tootmisettevõtetes  ja kinnisvara gruppi ettevõttes jne.  Lisaks juhtinud oma tiimiga raamatupidamisbüroos kus oli üle 150 kliendi ja tuli lahendada palju põnevaid olukordi. Oma erialased teadmised olen saanud õppides Tallinna Majanduskoolis “Raamatupidamist“ ja Tallinna Tehnika Ülikoolis “Majandusarvetust“ ja Tartus “Raha ja Pangandust“ ning läbinud mitmeid koolitusi, mis on andnud mulle hulgaliselt teadmisi ja kogemusi korraldamaks kogu ettevõtluse rahaasjad nii, et saaksin aidata juhil makse optimeerida ja samuti ei tekkiks maksuriske ning ettevõttejuht saab oma tööle keskenduda ja firmat arendada ja kasvatada.

Oma töös puutun kokku paljude erinevate  ärivaldkondadega näiteks:  kinnisvaraarendamisega ja s.h. põhitegevuseks on näiteks ehitus, investeerimine ja s.h krüptoraha investeeringud, tootmine, hulgimüük, advokaadibürood, personaltreeningud, kaubandus ja s.h e-kaubandus, tootmine, õmblemine, iluteenused, muud teenindusega tegelevad ettevõtted, kelle raamatupidamist teostades olen saanud toeks olla nende arengus ja koos lahendanud finantsolukordi. Nii siis meie büroo ei tee lihtsalt kandeid vaid mõtleb ettevõtte tegevusele kaasa ja kui vaja mõni juriidiline kanne teha e-äriregistris või mõni lihtsam leping koostada (tööleping, koostepartneri leping, teenuseleping, tarneleping jne.) siis oleme olemas ja teeme ära. Samuti omame partereid nii audiitoreid kui ka häid juriste, et parimat lahendust leida kliendile.

Teenuse pakkumisel pean oluliseks paindlikkust ja professionaalsust lähtudes kliendi eripärast ja soovidest. Väärtustan pikaajalist ja usaldusväärset koostööd. Klientidega suheldes pean oluliseks nende informatsiooni konfidentsiaalsust. Minu jaoks on oluline pidada kinni tähtaegadest ning ootan seda ka enda klientidelt.

Kui tegemist on alustava ettevõtlusega firma omanikuga siis meeleldi jagan oma kogemusi/teadmisi kuidas lugeda finantsaruandeid nii, et ennast kurssi viia oma firma rahaasjadega ja kuidas saab kasvatada firmat efektiivsemalt kasutades ära kõik Eestis pakutavad toetused.

Tänu tehnoloogia arengule on võimalik viia raamatupidamine 100% üle paberivabale raamatupidamisele. Tõsi- selleks on mõned eeldused. Näiteks on oluline et müügiarved koostatakse kliendi enda või raamatupidaja poolt samas programmis, mida raamatupidaja kasutab, ostuarved ja tšekid jõuavad raamatupidamisse nende pildistamise teel ehk siis CostPocket’i abil või envoice kaudu. Ettevõtja, kes täna veel paberivaba raamatupidamisega algust teha ei soovi võib saata enda paberimajanduse postkasti, tuua ise postkasti või e-meili teel saata.

Raamatupidamise teostamisel kasutan erinevaid raamatupidamise tarkvarasid: Standart Books, Directo, Merit Aktiva ja Merit Palk, Smart Accounts, SimpelBooks, Microsoft Dynamics 365 ja Erply Books (e-kaubanduses). Kliendi soovist lähtuvalt toimub raamatupidamise teostamine kliendil endal kasutuses oleva majandustarkvaraga. Viimasel juhul on vajalik programmile ligipääs online põhiselt. Täpsemat teavet osaühingu raamatupidamisteenuse kohta saate SIIN

Personaalse raamatupidamisteenuse hinnapakkumise saamiseks palun Teil saata hinnapäring kui meie pakutud paketid ei sobi Teie ettevõtlusele ja pakettidega saab tutvuda  SIIN .

Testi meie teenust ja saa teada kuidas on Sinu ettevõtte raamatupidamine korraldatud saab. 

Pakume parima lahenduse raamatupidamise korraldamiseks

Annely Orav
ANNELY ORAV
Pearaamatupidaja
+372 533 07619

Saada päring

Meie kliendid

Iga klient on ettevõtte suurusest olenemata meile tähtis ja eriline

Usume, et meie edu sõltub otseselt meie klientide edust. Kogu meie tegevus põhineb kindlustundel ja usaldusväärsusel, mille sümboliks on ka meie logol “GOALS“ Seame endale kindlad eesmärgid olla parim meie erialal. Laitmatu teenuse tagavad personaalne suhtlemine, kliendi vajadustest aru saamine, teenuse kvaliteet ning tegutsemise efektiivsus.

Omame kogemusi ja kliente paljudes ärivaldkondades

20%

Kinnisvara ettevõtted

5%

E-kaubandus ettevõtted

10%

Investeerimise ettevõtted

12%

toitlustus ettevõtted

3%

Toomis ettevõtted

50%

Muud ettevõtted

0

majandusaasta
aruannet

0

äri
konsultatsiooni

0

rahulolevad
kliendid

Meie põhiväärtused

Abivalmis ja toetav

Oleme igakülgseks abiks nii alles alustavale samuti kogenud ettevõtjale. Aitame teil üle tuua või sisse seada raamatupidamise ja vastame kiiresti ja asjatundlikult kõikidele tekkida võivatele küsimustele.

Asjatundlik maksunõu

Meil on põhjalik ja pikaaegne kogemus ettevõtte maksunduses sh. kinnisvara maksustamises ja investeeringute maksustamises.

Pikaaegne kogemus

20+ edukat aastat finantsis ja  raamatupidamises. Teenuse pakkumise kogemus eri tegevusalaga ettevõtetele (kinnivara, tootmine, erinevad teenused, perearstikeskused, e-kaubandus,  jne).

Korrektsus ja usaldusväärsus

Oleme korrektsed, täpsed ja usaldusväärsed. Anname endast parima, et sinu kui ettevõtja erinevad aruandluskohustused saaksid alati täidetud õigeaegselt.

Innovaatiline mõtlemine

Töötame selle nimel, et muuta raamatupidamist tehnoloogilisemaks. Kasutame kõiki võimalusi raamatupidamise automatiseerimiseks.

Kvaliteetne teenus

Kogu meie tegevus põhineb kindlustundel ja usaldusväärsusel. Laitmatu teenuse tagavad personaalne suhtlemine, kliendi vajadustest aru saamine, teenuse kvaliteet ning tegutsemise efektiivsus.

 

Otsid pikaajalist koostööpartnerit?