Raamatupidamine

Kui otsid oma ettevõtte raamatupidamise korraldamiseks usaldusväärset, professionaalset ja pühendunud partnerit, siis oled õiges kohas.

Goals Accounting OÜ raamatupidamisteenus on suunatud ettevõtetele, kelle jaoks põhitöökohaga raamatupidaja tööle võtmine ei ole otstarbekas. Koostöö võib kujuneda erialasest nõustamisest kuni tervikliku finantslahenduseni.

Ärimaailmas on tuleviku keskmeks edukas ettevõtlus meie kiirelt muutuv ja innovatiivne tänapäev ja kuna oskuslikule ettevõtlustegevusele on järjepidevate kordaminekute puhul tähtsal kohal ka arukas raamatupidamine ja kiire otsustamine. Tänu professionaalsele pearaamatupidajale, kes hoolitseb sinu rahaasjade eest, saab ettevõte keskenduda oma põhitegevusele. Hästi korraldatud raamatupidamisteenus annab ärijuhtidele võimaluse näha nii ettevõtte üldist majandusolukorda.

Raamatupidamisaruannete õigeaegse esitamise eest ja raamatupidamisarvestuse õige korraldamise eest vastutab juhatuse liige vastavalt Äriseadustikule ja Raamatupidamisseadusele ja siinkohas tuleb arvestada, et parim raamatupidamise partner tagab raamatupidamise korrektselt vastavalt seadusandlusele.

Kui Sinu ettevõte on loodud investeerimistegevuseks, aga samuti toimub ka muud majandustegevust, siis saame ka sellise firma raamatupidamise korraldamisel abiks olla. Oleme spetsialiseerunud erinevatele varaklassidele nii aktsiad, erinevad võlakirjad, ühisrahastus, kuld ja samuti on igapäevane tegevus krüpto kajastamine raamatupidamises.

Omame pikaajalist töökogemust ja kohandame oma teenuse alati vastavalt teie vajadustele. Raamatupidamiseks kasutame erinevaid majandustarkvarasid: Standart Books,  Merit Aktiva- ja Merit Palk tarkvara, Directo, Smart Acounts jne. Enamus kliente edastab dokumendid e-posti teel või siis asetades dokumendid „pilvesüsteemi“ (nagu dropbox, google drive).

Meie teenused

 • Palgaarvestus
 • Maksuarvestus
 • Aruandlus
 • Maksunõustamine
 • Majandusaasta aruanne
 • Finantsaruannete konsolideerimine
 • Raamatupidamine krüptoettevõtetele
 • Raamatupidamise sise-eeskirja koostamine
 • Majandustarkvarad
 • Raamatupidamisteenuse paketid
Raamatupidamine

Raamatupidamisteenuse eelised

Usaldusväärne partner, kes hoolitseb, et kõik aruanded oleksid õigeaegselt esitatud ja korrektselt täidetud. Kompetents maksude nõustamisel ja optimeerimisel. Kokkuhoid koolitamise arvelt, samuti palgalt, töökuludelt ning tarkvara kuludelt.

Raamatupidamisteenus sisaldab:

 • igakuist jooksvat raamatupidamist;
 • deklaratsioonide koostamist ja esitamist ametkondadele;
 • ettevõtte esindamist ametkondades;
 • erinevate aruannete koostamist (majanduskulu, lähetused, sõidulehed);
 • eelnevate perioodide korrastamist;
 • palgaarvestust;
 • raamatupidamiseregistrite väljatrükid iga kuiselt (kasumiaruanne, bilanss, pearaamat, käibeandmik võlgnike nimekiri, tarnijate maksmate arvete nimekiri, ostuarvete nimekiri, müügiarvete nimekiri jne.);
 • soovi korral maksete panka ülespanemine;
 • soovi korral müügiarvete koostamine;
 • igakülgne abi ja konsultatsioon nii telefoni kui e-maili teel;

Raamatupidamise aastaaruande koostamist vastavalt hinnakirjale.

Kasutatavaks raamatupidamise programmiks on Standard Books, Merit Aktiva ja vajadusel kliendi programm Directo, Erply Booksis jne.

Meie teeme Sinu ettevõtte rahaasjade majandamise lihtsaks ja mugavaks!

Alustav
START PAKETT
38€ + km/ kuus
Fikseeritud 6 kuuks

Alustavale ettevõttele (tegevus kuni 3.a.), sõltumata dokumentide arvust ja 1 töötaja.*Fikseeritud hind 6 kuud. Alates 7. kuust on õigus valida, kas jätkame koostööd  soovi korral eraldi hinnakokkulepet või soovite koostöö lõpetada.

MICRO PAKETT
25€ +km/ kuus
Algdokumendid 1-5tk

✔  Kvartaalne aruandlus     
✔  Konsultatsioon                
✔  Online programm          
✔  Pangatehingute kajastamine    
➖  Käibedeklaratsioon
➖  Deklaratsioon TSD + lisa 1
➖  Töötajaid

POPULAARNE
STANDARD PAKETT
45€ + km/ kuus
Algdokumendid 1-10tk

✔ Kuu põhine aruandlus
✔  Konsultatsioon                
✔  Online programm          
✔  Pangatehingute kajastamine    
✔  Käibedeklaratsioon
✔  Deklaratsioon TSD + lisa 1
✔   Töötajaid 1

PREMIUM PAKETT
62€ + km/ kuus
Algdokumendid 1-15tk

✔  Kuu põhine aruandlus    
✔  Konsultatsioon                
✔  Online programm          
✔  Pangatehingute kajastamine    
✔ Käibedeklaratsioon
✔ Deklaratsioon TSD + lisa 1
✔ Töötajaid 1

ADVANCE PAKETT
78€ + km/ kuus
Algdokumendid 1-20tk

✔  Kuu põhine aruandlus     
✔  Konsultatsioon                
✔  Online programm          
✔  Pangatehingute kajastamine    
✔ Käibedeklaratsioon
✔ Deklaratsioon TSD + lisa 1
✔ Töötajaid 1

Investeerija
INVESTORI PAKETT
215€ / aastas
Kannet 1-150tk

✔  Aasta põhine aruandlus     
✔  Konsultatsioon                
✔  Online programm          
✔  Pangatehingute kajastamine    
➖ Käibedeklaratsioon
✔ Deklaratsioon TSD + lisa 1
✔ Töötajaid 1

Kas ei leidnud ettevõttele sobivat paketti?

Meie teenused

Raamatupidamisteenused

Kui otsid oma ettevõtte raamatupidamise korraldamiseks usaldusväärset, professionaalset ja pühendunud partnerit, siis oled õiges kohas. Meie hoolitseme Sinu rahaasjade eest ja ettevõtte juhtkond saab keskenduda oma põhitegevusele. Hästi korraldatud raamatupidamisteenus annab võimaluse näha ettevõtet üldist majandusolukorda.

Majandusaasta aruande koostamine

Majandusaasta aruanne on kohustuslik kõigile Eestis tegutsevatele ettevõtjatele ning see peab vastama seadustega fikseeritud vormile ja lisaks kajastama majandusaasta lõppu seisuga õigesti ja õiglaselt ettevõtte finantsseisundit, majandustulemust ja rahavoogusid.

Investeeringute (Krüpto) Raamatupidamisteenused

Krüptorahade raamatupidamine on keeruline valdkond ka raamatupidjatele, kuna tegu on paljude jaoks tundmatu valdkonnaga. Kuidas tuleks krüptoraha tehinguid avalikustada ehk kajastada raamatupidamise aastaaaruandes? Selle kõige eest kanname meie hoolt.

Ettevõtte andmete muutmine e-äriregistris

Pakume äriühingutele kompaktset lahendust alates dokumentide koostamisest ning muudatuste Äriregistris registreerimisel. Lisaks toimingute läbiviimisele notaribüroos pakume abi registriandmete muudatuste ettevalmistamisel ettevõtjaportaalis.

Palgaarvestus

Meiega võid olla kindel, et palgaarvestus toimub alati vastavuses kehtivale seadusele. Pakume palgaarvestust nii alustavatele väikeettevõttele, kes on alles palkamas enda esimesi töötajaid. Samuti suurtele ja tegutsevatele ettevõtetele, kelle jaoks on oluline, et palgaarvestus on lisaks ka konfidentsiaalne. Esitame vajalikke palgaaruandeid juhtkonnale.

Maksunõustamine

Aitame kõiges, mis puudutab maksusid. Anname klientidele nõu nii spetsiifilistes kui ka igapäevase äritegevusega seotud maksuküsimustes ja nõustame maksuseaduste muudatustes, vältides võimalikke kahjusid ja pakkudes kindlustunnet õigete otsuste tegemisel. Nõustamisel lähtume iga ettevõtte ärivajadustest.

Otsid pikaajalist koostööpartnerit?