Finantsnõustamine

Finantsnõustamine ei ole mõeldud vaid suurettevõtetele. Väike-ettevõttel on palju võita, kui numbrid läbipaistvamaks muuta. Finantsnõustamise üldiseks eesmärgiks on firma majandusliku olukorra tugevdamine, muuta äritegevus edukamaks ja konkurentsivõimelisemaks, tõusta uuele tasemele. Asjatundlik finantsanalüüs aitab teha paremaid otsuseid, optimeerida tegevusprotsesse ja tõsta kogu ettevõtte tegevuse efektiivsust.

Edukas finantsjuhtimine aitab hoida kulud madalal, suurendada kasumit jne. Finantsjuhtimises tehtud otsused on abiks ettevõtte eesmärkide püstitamisel ja aitavad kiiresti reageerida turul toimuvale.

Mitte kellegi jaoks pole saladus, et mistahes äritegevuses tekib enamus probleeme firma finantsressursside kasutamise ebaõige planeerimise tõttu. Seepärast on ettevõtjate, eriti kogenematute jaoks, suur vajadus kasutada finantsnõustamisele spetsialiseerunud ettevõtte teenuseid.

Ettevõtte väärtuse hindamine on kasulik ettevõtte müügil, ühinemistel või omanike vara hindamisel. Ettevõtte õiglase väärtuse leidmine põhineb reaalsetel arvudel ja usaldusväärsel metoodikal.

Finantsnõustamine